woensdag 16 juli 2025

Project updates

Met de vakanties voor de deur is het goed om nog even op een rij te zetten wat we zoal met elkaar hebben gedaan de afgelopen tijd. Dat is zo bemoedigend!

De opbrengst over de maand juni in Twinkeltje en de Schor (+ gespecificeerde giften, verkopen Marktplaats en PIP25) was 2,600 euro en dat is volledig ten goede gekomen aan het werk van Teen Challenge in Slovenië.

Heel hartelijk dank aan iedereen die meegeholpen heeft om zo'n mooi bedrag bij elkaar te brengen. Eind deze maand gaat Jan naar Slovenië voor een hiking trip in de Sloveense Alpen met de mannen uit het rehab programma. Dus binnenkort meer over het reilen en zeilen aldaar.

✦✦✦✦✦✦✦✦

We hebben ook het mooie bedrag van 5,000 euro over kunnen maken voor het project keuken Teen Challenge vrouwenhuis in Armenië.

Het is daar altijd een komen en gaan van kinderen, vrouwen en mannen die hulp nodig hebben. Uiteraard laten we het jullie weten zodra we een update krijgen van Gagik en Lusine Mkrtchyan.

✦✦✦✦✦✦✦✦

Ook voor het project straatevangelisatie van Teen Challenge in Zweden zijn al diverse giften binnengekomen. Wat fijn zeg!

We zullen ook hen binnenkort kunnen verblijden met een substantiële gift voor het komende herfst- en winterseizoen waarin zij met een reizend evangelisatieteam diverse steden zullen aandoen.

Bid ook voor dit plan, want de grotere steden in Zweden hebben te maken met veel problemen.

✦✦✦✦✦✦✦✦

Wij (Jan en Marja) zijn vorige maand bij Teen Challenge in Litouwen geweest. We waren uitgenodigd om een seminar te geven over 'Vrijheid en vrijheid vasthouden' voor de gasten in de diverse rehab centra.

Het was een heel bijzondere tijd en we zullen daar binnenkort verslag van doen op deze nieuwsblog.

✦✦✦✦✦✦✦✦

Het project voor de maanden juli/augustus in Twinkeltje en de Schor is het werk van Teen Challenge in Moldavië. De Schor is gesloten tijdens de schoolvakantie, Twinkeltje is gewoon open, dus kom gezellig langs op zaterdag- of maandagmiddag.

✦✦✦✦✦✦✦✦

Giften, groot en klein, voor de projecten die we ondersteunen zijn uiteraard altijd welkom. Maak een bedrag over op rekeningnummer NL91RABO0118582275 t.n.v. Traveling Light (ANBI erkend).

Geen opmerkingen: